Біз әлеуметтік желідеміз 

 facebook ok vk youtube

Бейнежаңалықтар 

Оқушылар сарайы 

Облако тегов 

Біздің қатысулар 

13212107
Бүгін
Ертең
Осы жұмада
Өткен жұмада
Осы айда
Өткен айда
Барлық күндер
3812
4772
21273
12953594
264905
265655
13212107

Сіздің IP: 3.235.20.185
Уақыт: 2024-05-30 14:53:42

Облысымыздың үздік пікірсайысшылары анықталды

Определены лучшие дебатеры области Определены лучшие дебатеры области
Определены лучшие дебатеры области Определены лучшие дебатеры области

Облысымыздағы пікірсайыс қозғалысын насихаттау және қолдау, өскелең ұрпақтың қазақстандық патриотизмі мен азаматтылығын қалыптастыру, оқушылардың бойында жауапкершілік, туған өлке мен елдің мәселелерін талқылауға және шешуге қатыстылық сезімін тәрбиелеу мақсатында Павлодар облысының оқушылары арасында ұлттық пікірсайыс турнирінің облыстық кезеңі 2023 жылдың 1 ақпанда электроника және коммуникация жоғары колледжі мен М.М. Катаева атындағы оқушылар сарайы базасында өткізілді.
Облыстық пікірсайыс турнирінде үш лигада 106 қатысушы, 53 команда (қазақ, орыс, ағылшын) қатысты.

Определены лучшие дебатеры области Определены лучшие дебатеры области 


Турнирің қорытындысы бойынша келесі жеңімпаздар мен жүлдегерлер анықтады.
Қазақ лигасы:
І орын –««Sunkar» командасы (Екібастұз қ. №11 ЖОМ);
ІІ орын - «Дарын.кz» (Ы.Алтынсарин атындағы облыстық гимназия-интернат);
ІІІ орын – «Абай гимназия» командасы (Дарынды балаларға арналған Абай атындағы гимназия).
Орыс лигасы:
І орын –«Парасат» командасы (Павлодар қ. №11 ЖОМ);
ІІ орын –«Маруль» командасы (Дарынды балаларға арналған №8 лицей-мектебі);
ІІІ орын – «Odd taxi» («Жас Дарын» мамандандырылған мектеп-лицейі).
Ағылшын лигасы:
І орын –«8 лицей» командасы (Дарынды балаларға арналған №8 лицей-мектебі);
ІІ орын - «Эрудит» командасы (Дарынды балаларға арналған №3 гимназия);
ІІІ орын – «Shrek Power» командасы «Жас Дарын» мамандандырылған мектеп-лицейі).
«Үздік спикер» номинациясындағы жеңімпаздар:
Таласова Айша (Ы. Алтынсарин ат. ЖОМ, Ақсу қ.);
Гарипов Рауль (Дарынды балаларға арналған №8 лицей-мектебі).
«Үздік аналитик» номинациясындағы жеңімпаздар
Құсмиден Нұржан (Павлодар қ. № 2 ЖОМ).
Куанов Руслан (облыстық көпсалалы дарынды балаларға арналған лицей-интернат).
Жеңімпаздар мен жүлдегерлер I, II, III дипломдармен, қатысушылар сертификат және алғыс хаттармен марапатталды

Түсініктемелер қосу